klinkerines plyteles fasadui

Klinkerio gaminiai – faktai

Klinkerio gaminiai mūsų šalyje tampa vis populiaresni ir populiaresni. Nieko keista – juk jie turi labai daug pasirinkimų. Kur kas labiau stebina faktas, jog apie šiuos gaminius vis dar nemaža dalis vartotojų nežino tam tikrų svarbių detalių. Taigi, pats metas susipažinti su faktais, kuriuos apie klinkerio gaminius turi žinoti kiekvienas.

Klinkerio gaminiai

klinkerio gaminiai

Ar klinkeris fasadui yra kuo nors pranašesni už tinką?

Visi puikiai žino, kad klinkeris yra puikus variantas fasadui tačiau tik nedaugelis atkreipia dėmesį į tai, jog klinkerius yra pranašesnis už tinką. Ne paslaptis, kad būtent tinkas ilgą laiką buvo vienas populiariausių sprendimų fasadui, tačiau šią poziciją teko apleisti, kai pasirodė daugiau pranašumų turintys sprendimai. Taigi, kuo klinkeris yra geresnis už tinką? žinia, apie kurią neturkus ir kalbėsime, labai nudžiugins tvarkingos aplinkos bei praktiškumo gerbėjus – tinko fasadai netrunka pasidengti įvairios kilmės nešvarumais ar voratinkliais, tuo tarpu klinkeris tam atsparus ir visada atrodo tvarkingai. Taigi, jei ieškote medžiagų, kurios užtikrintų tvarkingą aplinką, belieka tik pridurti, kad būtent klinkeris tinka labiausiai.

Naudinga pasidomėti:

Ar galima rasti ryškių spalvų klinkerio plytelių?

Siekiant suprasti kuo daugiau apie tokio pobūdžio gaminius, pats metas akcentuoti ir dar vieną svarbų dalyką – prekyboje nerasime ryškių spalvų klinkerio plytelių. Visų pirma, svarbu atsakyti į klausimą, kodėl taip pat yra. Viskas labai paprasta – kadangi klinkerio plytelės yra gaminamos iš natūralios medžiagos molio,  tai galutinis produktas yra natūralios, žemei artimos spalvos, tad žalių, mėlynų, žydrų ar rožinių klinkerio plytelių prekyboje nerasime. Bet gal ir gerai – juk tokios spalvos fasadas neatrodytų skoningai.

Kokių tekstūrų yra klinkerio plytelės?

Gaminant klinkerio plyteles, pasitelkiamos vis modernesnės technologijos, tad prekyboje galime rasti įvairių tekstūrų gaminių – pradedant glazūruotomis plytelėmis ir užbaigiant matinėmis klinkerio plytelėmis. Savaime suprantama, tokia įvairovė reiškia ir daugiau privalumų, todėl prieš įsigydami būtinai pasidomėkite, kuomet verčiau rinktis glazūruotas plyteles, o kuomet geresnis pasirinkimas yra matiniai klinkerio gaminiai.

Nusprendus plyteles klijuoti savarankiškai, būtina laikytis svarbios taisyklės. Plyteles reikia klijuoti prieš sienos taip, kad neliktų oro tarpelių, priešingu atveju gali atsirasti pelėsis. Vis dėlto, siekiant geriausios kokybės, bus teisingiausia, jei darbą patikėsite profesionalams.

Ar gali klinkerio gaminiai kainuoti mažiau nei įprasta?

Klinkeris fasadui pigiau – sudomintų ne vieną pirkėją, tačiau, ar tai įmanoma? Gera žinia ta, kad klinkeris fasadui iš tiesų gali  kainuoti pigiau, tad belieka tik susipažinti su pirkimo būdais, kurie leistų sutaupyti.

Straipsniu talpinimas

About the author