reklamos gamyba

Naudinga įsitikinti ar tūrinės raidės atitinka reikalavimus

Naudinga įsitikinti. Nenuostabu, kad tūrinės raidės užima pirmąją vietą reklamos gamybos srityje. Jas verslininkai noriai renkasi dėl patvarumo, dizaino galimybių, bei ilgaamžiškumo. Klientai patikina, kad geriau investuoti vieną kartą daugiau, bet turėti žymiai ilgiau tarnaujančią kokybiškai padarytą tūrinę reklamą. Žinoma, ši reklama žavi ne tik ilgaamžiškumu, bet ir savo galimybėmis. Tūrinė reklama gali būti gaminama nuo pačios mažiausios iki labai didelės (pvz: prekybos centrų pavadinimai). Verta paminėti, kad kaip ir kiekviena lauko reklama, taip ir ši turi atitikti LR reikalavimus. Taigi, pasitikrinkite, ar Jūsų tūrinė reklama nepažeidžia įstatymų.

Naudinga įsitikinti

Lauko reklamą (tarp jų ir tūrines raides) draudžiama įrengti:

1)    Keliuose, apsaugos zonose ar virš kelių bei kelių juostose. Neįrenginėkite šios reklamos gatvėse ar prie jų, jeigu ji gali trukdyti kelių eismo dalyvių matomumui, užstoti kelių eismo ženklus ar net sukelti kokį nors pavojų eisme dalyvaujantiems žmonėms.

2)    Ant skulptūrų, medžių ar paminklų. Negadinkite Lietuvos paveldo, meno objektų bei tausokite gamtą ir neįrenginėkite tuose vietose reklamų.

3)    Valstybiniuose parkuose, draustiniuose, jeigu tai neatitinka šių regiono vertybių. Tačiau šis punktas negalioja, jeigu šie draustiniai ar valstybiniai parkai yra miestų ar miestelių teritorijose.

4)    Jeigu neturite žemės ar kitos erdvės, ant kurios norite įrengti reklamą, savininko sutikimo.

5)    Neturint leidimo, tačiau yra išimčių. Kada leidimas nereikalingas aprašysime tolimesniame tekste.

Naudinga pasidomėti:

Įrenginėjant lauko reklamą leidimas nereikalingas tik šiais atvejais:

1)    Reklama yra pastato viduje, tačiau matosi ir iš lauko.

2)    Jeigu reklamos statinys yra įregistruotas nekilnojamo turto registre, kaip statinys su stogu, su ar be sienų ir šioje reklamoje pateikiama su šiuo statiniu susijusi veikla.

3)    Jei yra ne didesnė nei 0,3 m2   ploto reklaminė iškaba.

4)    Reklamoje pateikiama tik įmonės pavadinimas, vardas pavardė ar prekių, paslaugų pavadinimas bei darbo laikas ir jeigu tai atitinka LR įgaliotos institucijos įstatymus.

Kaip pastebėjote, dažnu atveju norint įsirengti norimą tūrinę reklamą reikalingas leidimas, kuris suteiks Jums galimybę tinkamai ir legaliai reprezentuoti savo vykdomą veiklą. Žinome, koks laikas yra svarbus verslininkams. Praktiškai kiekviena minutė – aukso vertės. Siekiant taupyti laiką rekomenduojame kreiptis į specialistus, kurie ne tik gali padėti sutvarkyti reikiamus dokumentus bei gauti leidimą, bet ir Jūsų norimos reklamos viziją paversti realybe. Kreipkitės į savo srities profesionalus MB “Reklamos kepėjai” ir liksite maloniai nustebinti. 

TELEFONO NUMERIAI

El. pašto adresai

Darbo laikas

  • Pirmadienis – Penktadienis: 08:00 – 17:00
  • Šeštadienis – Sekmadienis: uždaryta.

Straipsniai

About the author