Ieškantiems vasarinių padangų internetu - galimybė įsigyti pigiau

Ieškantiems vasarinių padangų internetu – galimybė įsigyti pigiau

Ieškantiems vasarinių padangų internetu. Besiruošiantys vasaros sezonui vairuotojai supranta padangų techninės būklės svarbą. Tinkamai neįvertinantys rizikos neretai ir papuola į nemaloniais situacijas, skaudžius auto įvykius. Todėl planuojantiems atsinaujinti vasarines padangas prieš pat sezoną naudingai tarnauja galimybė apsipirkti pigiau internetu. Tai ne tik lėšų taupymo galimybė, bet ir galimybė sutaupyti nemažai laiko ir neeikvoti savo fizinių jėgų.

Ieškantiems vasarinių padangų internetu

Daugelis vairuotojų supranta, kad būtinybė atsinaujinti vasarines padangas internetu atsiranda ne tik dėl artėjančio vasaros sezono. Praeitą sezoną gerai atlaikiusios vasarinės padangos per žiemą gali prarasti savo technines charakteristikas ir tapti netinkamomis norint išlaikyti maksimalų saugumą kelyje. Todėl automobilinės padangos internetu vasarai Beepunkt.lt gali būti keičiamos ir pačiame vasaros įkarštyje ar net jos pabaigoje. Rimčiau pažeistos ar prakirstos padangos nėra vulkanizuojamos, todėl pasinaudoti internetu ir įsigyti vasarai padangas naudinga kiekvienam į tokią situaciją patekusiam vairuotojui. Beepunkt.lt internetinėje parduotuvėje rasite ir įsigysite Jūsų automobiliui reikalingas padangas. Vasarinės padangos R15, R16, R17, R18, R19 ar kitų atmenų rasite Beepunkt.lt ir galėsite įsigyti pigiau.

Pasiruošimas vasaros sezonui

Pasiruošimas vasaros sezonui, kuris prasideda nuo balandžio pirmos dienos ir tęsiasi iki lapkričio 10 dienos netrunka ilgai. Kadangi pasiruošimui ir padangų pasikeitimui iš žieminių į vasarines trunka vos 10 dienų. Nes daugiau jokių veiksmų paruošiant automobilį vasarai nėra privaloma. Kitų papildomų veiksmų imasi vairuotojai savo iniciatyva. Tiuningas, kėbulo poliravimas ir blizginimas, salono valymas ir kiti darbai. Tačiau svarbiausia yra išmatuoti vasarinių padangų protektoriaus gylį. Beepunkt.lt padangų ekspertai pataria, kad vasarines padangas atsinaujinti naudinga kai protektoriaus gylis yra 1,6-2mm. Tai garantuoja minimalų saugumą, kuris išnyksta peržengus 1,6mm ribą. Tačiau atsinaujinti padangas vasarai internetu rekomenduojama dėl to, kad Beepunkt.lt parduotuvėje padangų kaina yra mažesnė, atsinaujinsite pigiau.

Svarbu atminti

Kiekvienam rizikuoti vasaros sezono metu mėgstančiam vairuotojui svarbu atminti dėl galimų pasekmių. Draudikai gali nekompensuoti patirtos žalos auto įvykio metu, jei yra nustatoma, kad įvykis atsirado dėl draudiko neatidumo ir vasarinių padangų techninės būklės. Jei važinėjote žieminėmis padangomis ar mažesnių protektoriaus gyliu nei 1,6 mm, žala gali būti nekompensuojama.

Todėl kol dar neatėjo vasaros sezonas svarbu kiekvienam susirūpinti savo padangų būkle. Ir jei įtariate, kad padangos nėra tinkamos ir saugiai naudotinos vasarą naudinga vasarines padangas atsinaujinti internetu – Beepunkt.lt parduotuvėje. Svarbiausia žinoti ar prisiminti nuo kada žiemines padangas privaloma pasikeisti į vasarines.

Straipsniu talpinimas

About the author