Butai Kaune - kelių kambarių rinktis

Butai Kaune – kelių kambarių rinktis

Butai Kaune – kelių kambarių rinktis. Atsižvelgiant į tai, kiek metų yra namui, kuriame norite pirkti butą, skiriasi ir patarimai. Šiuo atveju naujos statybos butus palikime nuošalyje ir sutelkime visą dėmesį vis dar populiariems bei perkamiems senos statybos namų butams. Butai Kaune vis dar lieka patrauklūs dėl kelių pagrindinių aspektų – kainos, geros geografinės padėties ir didelio aukštųjų mokyklų susitelkimo šiame mieste. Tiems, kurie jau apsisprendė gyventi laikinojoje sostinėje, iškyla įvairių dilemų. Viena iš jų – kambarių skaičius. Kelių kambarių butą rinktis?

Butai Kaune – kelių kambarių rinktis

Šeimyninė padėtis – vienas svarbiausių aspektų

Iš pirmo žvilgsnio sudėtingas klausimas yra išties paprastas tiems, kurie neseniai sulaukė šeimos pagausėjimo. Tokiu atveju, didėjančiam šeimos narių skaičiui reikalinga didesnė erdvė, bent vienas papildomas kambarys. Galime daryti išvadą, jog šeimyninė padėtis yra labai svarbi, renkantis būstą. Dažniausiai šeimos nedvejodamos renkasi 3 kambarių butus ir vieną kambarį paskiria savo atžaloms.

Ką daryti tiems, kurie dar tik žengia pirmuosius žingsnius savo asmeniniame gyvenime? Nepaisant to,  jog du jauni žmonės dar neturi vaikų, jie privalo tai numatyti. Būsto įsigijimas – itin atsakingas procesas, kuris galbūt lems jūsų tolimesnį gyvenimą. Vėliau paprastai pakeisti būstą į didesnį gali būti išties sudėtinga.

Optimalus skaičius – 2?

Bene populiariausi butai kaune – dviejų arba trijų kambarių. Kur kas mažiau patrauklūs – vieno ar keturių kambarių. Kokio dydžio butas tiktų jums?

Studentas ar dviejų asmenų šeima puikiai gali gyventi ir vieno kambario bute. Dažniausiai toks būstas pigus, o ir jo išlaikymas kainuoja mažiau. Tuo tarpu trijų ar keturių kambarių butus renkasi keturių ir daugiau asmenų šeimos. Atskiri kambariai, didesnis vonios kambarys – tai yra būtent tai, ko reikia gausiai šeimynai. Optimaliausias ir visų mėgstamas variantas – dviejų kambarių butai. Dviejų kambarių butas yra patrauklus trijų asmenų šeimoms bei jaunoms poroms.

Kaina, nesuteikianti pranašumo

Nepaisant norų, dažniausiai daug ką pakoreguoja kaina. Nors butai Kaune yra pigesni nei Vilniuje, tačiau kaina vis dėlto ir laikinojoje sostinėje yra labai svarbi. Perkant nuosavą būstą, žmonės mėgsta derėtis ir kartais pasiekia gerų rezultatų. Deja, tai pavyksta ne visada. Naudinga žinoti informaciją, laikas per kurį parduodamas butas, jei nusprendėte ne pirkti, bet parduoti.

Kaune senos statybos daugiabučiuose daugiausiai yra dviejų ir trijų kambarių butų. Šiuo metu vyraujanti tendencija lemia, jog šių skirtingo ploto butų kainos skiriasi nedaug. Panašios būklės trijų kambarių butai kainuoja nuo kelių iki keliolikos tūkstančių litų daugiau nei dviejų kambarių. Tai kaina, kuri dažniausiai nepadeda apsispręsti. Kur kas daugiau dėmesio yra skiriama komunalinių išlaidų dydžiui. Atsižvelgdami į mokesčių dydį, žmonės mieliau renkasi būstą, kurio išlaikymas yra pigesnis. Mažesnis plotas – tai mažesni mokesčiai už šildymą. Mėnesinėje sąskaitoje ši suma sudaro itin reikšmingą dalį, todėl tai vis dažniau tampa labai svarbiu kriterijumi.

Kelių kambarių butą Kaune rinktis? Įvertinkite savo dabartinę finansinę situaciją bei pabandykite nuspėti ateities planus. Jeigu vadovausitės šiais patarimais, butai Kaune savo kaina tikrai neišgąsdins ir galėsite greitai džiaugtis vienu iš svarbiausių pirkinių savo gyvenime.

SEO

About the author