Straipsnių apsikeitimas – įkėlimas

Straipsnių apsikeitimas – įkėlimas. Sužinoję, kad nuorodos yra svarbus seo elementas – nepulkit ieškoti kur tą nuorodėlę įkišti,  su kuo apsikeisti, ar iš ko nusipirkti. Kaip manot, ar Google tikrai nesupranta, kad tam footeryje ar kokiam šone esančios nuorodos nelabai turi ką bendro su pačia svetaine? Kaip manot, ar Google tikrai skiria daug dėmesio tokioms nuorodoms?

Straipsnių apsikeitimas – įkėlimas

Straipsnių apsikeitimas - įkėlimas

Na, tikrai tiksliai negaliu pasakyti kiek tai yra svarbu, bet manau, kuo toliau, tuo labiau mažės tokių nuorodų reikšmė reitingui.

Kas svarbu? – straipsniai su nuorodomis. Argi tai neatrodo per daug natūralu, kad nebūtų tiesa? – kažkas rašo straipsnį jūsų svetainės tema ir įdeda nuorodą, nes mano, kad jūsų svetainė yra puikus pavyzdys. Google tiesiog negali neįvertinti tokios nuorodos. Nepamirškite, Google tikslas – paieškos rezultatus padaryti kuo švaresnius ir kuo natūralesnius. Google vertina tai – kas internete vyksta natūraliai. Vien todėl, jei visiškai nauja svetainė pirmą mėnesį prisipirks begalę nuorodų – gaus baudą (bus išmestas iš indekso). Kodėl? – nes tai nenatūralu.

Straipsnių įkėlimas į portalus

Žinoma, kaip ir su nuorodomis, geriausia turėti vienpusių straipsnių su nuorodomis. Tai galima padaryti talpinti straipsnius įvairiuose straipsnių platinimo portaluose. Lietuvoje nėra daug tokių svetainių, kad būtų galima laisvai patalpinti savo SEO straipsnį su nuoroda. Tad ne visi supranta, Kokia nauda talpinti straipsnius į nulinius katalogus – katalogus. Juk naudos iš to nėra, bet pinigai išleidžiami dėl nieko vertos nuorodos. Keista praktika Lietuvoje.

Minusas tame, kad straipsniai turi būti parašyti anglų kalba. Na, bet nuorodas įdėjau lietuviškai, pvz: ….and then freelancer (lt darbuotojai)…

Bet kokiu atveju, Google matys, kad nuorodos yra iš tos pačios svetainės, todėl rašyti straipsnius vien ten, su laiku gali tapti neefektyvu. Na, neskaitant to atvejo, kai jūsų straipsnį paima kitų svetainių redaktoriai ir publikuoja pas save.

Kitas variantas – neseniai pradėjau naudotis straipsnių apsikeitimo sistema. Žiūrėsim kokie rezultatai. Įmanoma įkelti ir Lietuvių kalba parašytus straipsnius,  nes ten straipsniai rašomi labiau ne dėl žmonių, o dėl nuorodų.

Dar vienas pliusas, kad į straipsnį galima įkelti ne vieną, o kelias nuorodas į skirtingus svetainės puslapius, su skirtingais raktiniais žodžiais.

Taigi, ar sudėtinga parašyti SEO tekstą? – kai supranti, kad tai yra labai vertinga nuoroda – kažką parašyti apie savo svetainę tikrai nėra sudėtinga.

SEO

About the author