Privatus darželis Vilniuje – ar verta

Privatus darželis Vilniuje. Nors Šimašiui būnant sostinės meru valdiškų darželių padaugėjo. Tačiau su į Vilnių vis atvykstančių naujų šeimų su vaikais skaičiumi vietų mažiems angeliukams mažėja. Todėl daugelio ne vietinių šeimų geriausia išeitis yra privatus darželis Vilniuje.

Privatus darželis Vilniuje

Privatus darželis Vilniuje

Pradėkime nuo to, kad tėvai su mažyliais Vilniuje ieško darželio ne šiaip sau. Kiekvienas jų jaučia prigimtinę pareigą užtikrinti vaikams tinkamą bei kokybišką ugdymą. Todėl konkursus praėję ir darbus radę Vilniuje jauni tėveliai su vaikais persikelia į sostinę gyventi. Taip jie bando sutaupyti lėšas, kurias gali „atimti” kasdienės kelionės į Vilnių ir atgal po darbų. Todėl radus kur gyventi sostinėje akivaizdu, kad vienas iš pagrindinių klausimų iškyla greitai: į kurį darželį vesti savo mažylį ar kelis juos ir į kurį jį priimtų. Deja, į valdiškus ir nemokamus darželius pirmumo teisę turi vietos gyventojai pagal gyvenamosios vietos deklaraciją. Tačiau neradę savo vaikams vietų valdiškuose tėveliai nenuleidžia rankų. Jų pareigos priverčia apgalvoti visus galimus variantus ir vienas geriausių yra savo vaiką leisti į privatų darželį Vilniuje. Vienas tokių yra privatus darzelis Vilniuje Mazastebuklas.lt, kuris turi daug filialų beveik kiekviename sostinės rajone. Todėl vienas iš jų tikrai gali tapti geriausiu ir Jūsų vaikams.

Naudinga pasidomėti:

Privataus darželio privalumai

Vienas iš pagrindinių privalumų, kodėl reikėtų rinktis privatų darželį Vilniuje yra ne daug vietos jame, bet individualus kiekvieno vaiko auklėjimas. Kadangi privatus ugdymas kainuoja net ir gaunant Vilniaus savivaldybės paramą, tačiau kriterijus leidžiantis tėvams neabejoti darželio nauda – nedidelės grupės. Nedidelėse grupėse vaikai gauna individualų dėmesį iš profesionalių ugdymo specialistų. Štai kodėl tėveliai, kurie gali sau leisti vaikus vesti į privatų darželį Vilniuje, būtinai privalo tai padaryti jei rimtai žiūri į savo vaikų ateitį.

  • Vaikai, kurie gauna didesnį ugdymo specialistų dėmesį labiau įsisavina visas jam pateikiamas žinias. Todėl net ir pačios sudėtingiausios, per žaidimą privačiame darželyje yra įsisavinamos itin lengvai;
  • Privataus darželio pedagogai vaikų silpnas vietas pastiprina ir paverčia jas kone stipriausiomis. Štai kodėl privatus darželis Vilniuje turi daugiau privalumų nei valdiškas ir nemokamas. Nemokami darželiai nėra blogai, tačiau jei tėveliai gali sau leisti investuoti į vaikų ateitį ir ją pastiprinti, būtinai privalo tai padaryti nuo pat mažens. Vienas iš pirmųjų yra vaiko vedimas į privatų darželį.
  • Noes mokam suma už privatų darželį susidaro nemaža, Vilniaus miesto savivaldybė yra numačiusi paramos suteikimą tėveliams, kurie vaikus ves į privačias ugdymo įstaigas. Tai netik sušvelnina išlaidas. Galimybė leisti vaikus mokytis privačiai palengvina tėvų apsisprendimą;
  • Kiekviename rajone esantys privatūs mazastebuklas.lt darželiai leidžia sutaupyti lėšas ir kelionėms. Radus tinkamą darželį savo rajone neteks vaikų vežti į kitą Vilniaus kraštą tik tam, kad nuvesti į privatų darželį. Tenka nepamiršti ir vakarinės procedūros, kai po darbų teks vaikus ir parsivežti. Todėl privatus vaikų darželis Jūsų rajone taip pat yra geriausias sprendimas.

Naudinga atminti, kad VŠĮ Mažas stebuklas taiko kitokią vaikų ugdymo metodiką, kuri vadinama egmonto metodika.

Vaikai – aktyvūs savo gyvenimo kūrėjai, kurių pagrindinė veiklos forma – žaidimas.

„Mažas stebuklas“ lopšelis – darželis dirba pagal individualią programą, paremtą Egmonto metodika. Tai Danijos pedagogų parengta ugdymo projekto programa.

Mūsų siekis – bendradarbiaujant su šeima ugdyti individualią, savimi pasitikinčią ir kūrybingą asmenybę saugioje aplinkoje.

Darželyje be papildomo mokesčio vaikučiai gali lankyti šiuos meninės veiklos užsiėmimus:

• dailė – darbeliai;

• muzika;

• teatras;

• kepinių menas (vyresniųjų grupė)

• emocinio intelekto ugdymas „Kimochi“ (vyresniųjų grupė).

Straipsniu talpinimas

About the author