Įtempiamos lubos Vilniuje

Įtempiamos lubos Vilniuje – kiek kainuoja

Įtempiamos lubos Vilniuje. Nesvarbu, kuriame sostinės rajone gyvenate, nuo to kaina nesikeičia. Tad jei norite išlyginti lubų linijas ir gyvenate viename iš Vilniaus miesto rajonų, įtempiamos lubos yra geriausias techninis bei praktinis pasirinkimas.

Įtempiamos lubos Vilniuje

Pilaitėje, Nemenčinėje, Žirmūnuose, Visoriuose ar kitame, kuriame nors kitame rajone esame susieję savo gyvenimą sostinėje, įtempiamos lubos visada pasiekiamos kone kelių kilometrų atstumu. Ir svarbiausia yra tai, kad patiems pas meistrus vykti nereikia. Tai specialistai atliks už Jus, nes jie norės išsimatuoti Jūsų lubas ir tiksliai pateikti kainą ir optimalų pasiūlymą įtempiamų lubų montavimui. Neapžiūrėjus Jūsų buto ar individualaus namo lubų Vilniuje, tikslios kainos pasakyti nėra įmanoma.

Įtempiamų lubų rūšys

Viena populiariausių įtempiamų lubų rūšių Vilniuje yra su PVC plėvele. Plėvelė yra pritvirtinama prie medinio ar plastikinio karkaso aplink lubų linijas ir pučiant šiltu oru plėvelė yra įtempiama. Šios rūšies lubos itin sparčiai įgavo populiarumą sostinėje, nes jos yra pigesnės už gipso kartono pakabinamas lubas. Štai kodėl Vilniuje gyvenantys renkasi būtent tokį būdą išlyginti lubų linijas savo bute.

Kelių pakopų ar medžiaginės įtempiamos lubos, net ir sostinėje yra brangiausiai kainuojančios konstrukcijos. Tam įtakos turi medžiaga ir sudėtingesnis techninis sprendimas, jei kalbėti apie kelių pakopų lubas.

Nereikėtų pamiršti ir apšvietimo, kuris kartais nustebina net ir vilniečius. Kadangi apšvietimą galima rinktis tiek išorinį, tiek vidinį, nuo kiekvieno Vilniuje gyvenančio priklauso lubų kaina didės ar liks tokia pati. Viešoje erdvėje kaina deklaruojama nuo 9,99 eurų už kvadratinį metrą.

Kokios garantijos

Jei vilniečiai pasirinks įtempiamas lubas su kokybiškomis medžiagomis, jų montuotojai gali suteikti net iki 10 metų garantiją. Jei rinksitės kinietiškas, kad šiuo metu populiaru dėl kainos, tai tikėtina, kad garantijos negausite jokios. Tačiau nesižvalgant į kainas svarbu žinoti, kad įtempiamų lubų tarnavimas yra ilgaamžis. Kokybiškos medžiagos neplyšta ir netrukinėja, nekeičia savo spalvos bet kurioje erdvėje. Įtempiamos lubos nepritraukia drėgmės ir netraukia dulkių. Todėl jų prižiūrėti kruopščiai nereikia.

Taigi, įtempiamų lubų rūšys Vilniuje leidžia pasirinkti tokias medžiagas, kurios yra tinkamiausios kiekvienam individualiai. Tereikia pasikonsultuoti su meistrais, išsakyti savo norus ir sulaukti Vilniuje geriausio pasiūlymo.

Talpinimas SEO straipsniu

About the author