vandens filtrai namams

Vandens filtrai namui – geriausi sprendimai

Vandens filtrai namui. Kiekvienas vartotojas supranta vandens kokybės kainą ir poveikį jo organizmui. Todėl daugeliu atvejų tikisi pasiekti kuo aukštesnę vandens kokybę naudojimui namuose. Geriausiu įrankiu šio klausimo sprendimui yra vandens filtrai namui. Kurių pagalba užtikrinsite ne tik kokybę, bet ir kokybiško vandens našumą namų gyventojams.

Vandens filtrai namui

vandens filtrai namui

Ne kiekvienas, bet daugelis vandens vartotojų pasitiki vandens filtrais. Jokia paslaptis, kad vandens filtrai Brita yra plačiai paplitę buityje, tačiau yra tam tikri niuansai, kurie verčia ieškoti našesnių. Kadangi Brita filtrai per parą išfiltruoja ribotą kiekį vandens, populiarumu juos lenkia geriausi – Pureaquafilter.lt. Vandens filtrai namui Pureaquafilter.lt yra parenkami atsižvelgiant į vartotojų poreikį ne tik kiekiui, bet ir pagal filtrų paskirtį. Kurių rūšių yra kelios, todėl susipažinti su populiariausiomis galimybėmis yra naudinga kiekvienam namo savininkui, kurio vandens tiekimo sistema nėra centralizuota.

Naudinga pasidomėti:

Vandens filtrų rūšys

Pureaquafilter.lt specialistai rekomenduoja susipažinti su jų turimais filtrais namams ir perprasti funkcijas, kurias jie atlieka name.

  • Vandens nugeležinimo filtras – pirminės filtracijos sistema, kuri namų sistemą apsaugo įvairių nepageidaujamų medžiagų, kurios gali atkeliauti nefiltruojamo vandens pagalba. Tai gali būti dumblas, rūdys, smėlis, neištirpusios organinės medžiagos, mechaninės dalelės, kurios atsirado dėl sistemos remonto ar montavimo darbų. Todėl mechaniniai filtrai namui bus geriausia sistemos apsauga;
  • Vandens nugeležinimo filtrus Pureaquafilter.lt profesionalūs specialistai parenka tuo atveju, jei vandenyje yra fiksuojamas itin didelis geležies kiekis ar jis dvokia supuvusiais kiaušiniais. Kai iki namų atkeliauja rudas, geležies skonio ir supuvusiais kiaušiniai smirdantis vanduo reiškia, kad jį naudinga filtruoti nugeležinimo filtrais, kuriuos Pureaquafilter.lt specialistai parinks ir sumontuos name;
  • Kietas vanduo namuose reiškia, kad Pureaquafilter.lt minkštinimo filtrai galėtų efektyviai pasitarnauti išvalant vandenį nuo magnio ir kalcio druskų. Nukalkinimo filtrai namui pasitarnaus išvengiant didelio kalkių nuosėdų kiekio ir dažno buitinės technikos gedimo.

Vandens filtrai – kokybei

Kadangi visi norime komforto gyvenant individualiame name, vandens filtrai kokybei namuose užtikrinti bus geriausias sprendimas. Tai ne Brita filtrai su keliais litrais per parą, tai našūs ir vandens kokybę kuriantys Pureaquafilter.lt vandens filtravimo sistemos namui.

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

Straipsniu talpinimas

About the author