privatus darželis sostinėje

Medinis su čiuožykla ar plastikinis namelis vaikams

Medinis su čiuožykla. Šiandien pabandysime atsakyti į turbūt dažniausiai užduodamą klausimą apie vaikų namelius. Kuris geriau plastikinis ar medinis namelis su čiuožykla vaikams?  Kad atsakyti į šį klausimą reikia apžvelgti bendrą vaizdą kokie pliusai ir minusai yra kiekvieno taigi pradėkime…

Medinis su čiuožykla

mediniai vaiku zaidimo nameliai

Mediniai nameliai su čiuožykla vaikams – šie nameliai gaminami Lietuvoje iš Lietuvoje užaugintos pušies ir eglės medienos. Išpjauta mediena yra džiovinama, impregnuojama ir toliau termiškai apdorojama. Namelių modelių yra įvairiu, tik su nameliu ir terasa, o kitos būna su čiuožyklomis ir sūpynėmis bei kitomis pramogomis vaikams. Namelių sudėtis gali būti keičiama pagal jūsų pageidavimus. Šie nameliai yra pristatomi visoje Lietuvoje,  ir gamintojai teikia surinkimo paslaugą. Sunkūs ir tvirti atlaiko visas gamtos stichijas siaučiančias Lietuvoje.

Naudinga pasidomėti:

Medinių namelių su čiuožykla kaina susideda iš skirtingų sudedamųjų dalių. Pirmiausia namelio kaina proporcingai priklauso nuo jo dydžio. Kuo didesnis namelis, tuo daugiau reikia medžiagų ir darbo jėgos, todėl jis proporcingai yra brangesnis. Komplektacija – kaip ir automobiliuose, kuo gausesnė komplektacija, tuo brangiau kainuoja, nameliai ne išimtis. Sukomplektavus namelį su visais įmanomais priedais, jis gali kainuoti dvigubai brangiau nei pats namelis. Norėdami sutaupyti rekomenduojame namelį įsigyti lapkričio mėnesį kai sustoja jų prekyba, tuomet namelių kaina būna ypatingai maža. O jei nesirenkate surinkimo paslaugos galite sutaupyti nemažai pinigų.

Plastikiniai nameliai

Plastikiniai nameliai vaikams – šie nameliai gaminami daugiausiai Kinijoje, sulankstomi, kad būtų patogu transportuoti ir plukdyti bei prekiauti. Šio tipo nameliai dažniausiai sutinkami prekybos centruose, bei statybinių medžiagų parduotuvėse ir kainuoja iki vieno šimto eurų. Šie nameliai pagaminti iš pigaus plastiko, nudažyti pigiais dažais, kurie vėliau nusitrina ir namelis tampa neišvaizdus. Namelis prie žemės neprisitvirtina, kadangi yra lengvas, per didesnį vėją jį išardo į dalis, ir namelis voliojasi po sklypą. Šis namelis puikiai tinka pažaisti kelias dienas vasaroje sode, arba viduje namie.

 Na ir pabaigai, ne paslaptis kad nameliai vaikams atitraukia mažuosius nuo televizorių bei kompiuterių ir telefono ekranų. Dabartiniai vaikai mažai juda, todėl namelis suteikia įdomią veiklą lauke ir vaikai leidžia laiką sportuodami bei judėdami. O kai jie žaidžia lauke, pagaliau tėveliai turi kelias valandas geros ramybės. Todėl nedvejokite ir įsigykite savo namelį vaikams.

About the author