sodybos nuoma vestuvems

Sodybos nuoma vestuvėms su pirtimi – Mitai

Sodybos nuoma vestuvėms su pirtimi. Vasara – vestuvių metas, o pastarosios gali būti švenčiamos labai įvairiai, o taip pat pasirenkant įvairias vietas. Nesunku pastebėti, kad vienas iš tų pasirinkimų, kur ir kaip galima atšvęsti vestuves, yra sodybos nuoma vestuvėms su pirtimi. Ir nors paprastai kiekvienas sodybos savininkas pats sprendžia, kokiomis taisyklėmis bus vadovaujamasi. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog ši paslauga yra neatsiejama nuo tam tikrų mitų, kurie suklaidina šventei nesiruošiančius žmones. Taigi, kokie mitai yra populiariausi?

Sodybos nuoma vestuvėms su pirtimi

sodybos nuoma vestuvėms

Vaišėmis būtina pasirūpinti patiems

Vienas labiausiai paplitusių mitų, susijusių su šia paslauga yra tas, jog manoma, kad pasirinkus sodybos nuomą vestuvėms su pirtimi, vaišėmis teks pasirūpinti patiems. Vis dėlto, ši nuomonė tikrai ne visada yra teisinga, kadangi dažnu atveju sodybos šeimininkai turi pasiūlymų šiai problemai spręsti: vaišės gali būti paruošiamos sodybos personalo arba užsakomasis aplinkinių maitinimo įstaigų.

Sodybos vestuvėms nebūtina rezervuoti

Dar vienas mitas, dėl kurio vėliau kyla daug įvairių nesusipratimų. Yra tas, jog nemažai žmonių galvoja, kad sodybos  vestuvėms su pirtimi yra nebūtina rezervuoti iš anksto – iš tiesų, didžioji dalis sodybų turi būti rezervuojamos iš anksto. Maža to, kuo anksčiau yra atliekama rezervacija, tuo geriau.

Sodyba vestuvėms su pirtimi ir gali pasiūlyti tik pirtį

Pats metas aptarti ir dar vieną mitą, o pažintis su juo, leis išvengti klaidų. Manoma, kad jei paslaugos teikėjas savo veiklą apibūdina kaip nuomos sodybą vestuvėms su pirtimi, tai  be sodybos nuomos galima tikėtis paslaugos – pirties. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, jog dažniausiai sodybos vestuvėms su pirtimi, gali pasiūlyti ne tik pirtį, bet ir kur daugiau: nakvynę,  vakaro vedėjo paslaugas, vaizdingas vietoves fotosesijai ir pan.

Išsinuomavus sodybą, būtina apsilankyti ir pirtyje

Dar vienas mitas, klaidinantis žmones, yra tas, jog dažnu atveju manoma, kad išsinuomavus sodybą, apsilankymą pirtyje yra tiesiog būtina suplanuoti. Vis dėlto, jei pirties malonumai jums nėra malonus ar manote, kad tam tiesiog neliks laiko, verta išsinuomoti tik sodybą, atsisakant galimybės lankytis pirtyje.

Savininkas negali keisti sąlygų

Netikėtumų bus kur kas mažiau, jei iš anksto būsite susipažinę ir su dar vienu mitu. Atminkite, jog savininkas turi teisę keisti sąlygas.

Taigi, sužinojus, kokie mitai supa šią ypač populiarią paslaugą, nesunku pastebėti, kad vestuvių planavimas taps kur kas lengvesniu procesu.

Straipsnių talpinimas dėl SEO

About the author