valymo įrenginių bakterijos

Bakterijos valymo įrenginiams

Bakterijos valymo įrenginiams. Į valymo įrenginius, kanalizacijos šulinius, duobes, septikus, nuotekų talpyklas patenka daug nešvaraus skysčio. Iš talpų jį reikia periodiškai pašalinti. Kaip dažnai, priklauso nuo talpų dydžio, nuotekų kiekio ir pan. Kartais  nuotekas tenka šalinti 1–2 kartus per metus, o kai kurie tai atlikti turi net ir kartą per mėnesį. Negana to, nuotekų išsiurbimui reikia samdyti tokias paslaugas teikiančią įmonę. Sutikime, visa tai reikalauja nemažai laiko, o taip pat ir finansinių išlaidų. Ar žinote, kad viso to galima išvengti? Sakysite, tikriausiai labai brangu? Visiškai ne! Jums tereikia periodiškai naudoti biologines bakterijas ir naudojimasis nuotekų valymo įrenginiais bus sklandus bei nereikalaus daug Jūsų laiko.

Bakterijos valymo įrenginiams

Naudinga pasidomėti:

Kas yra biologinės bakterijos ir kokią naudą teikia?

Tai yra bakterijos ir visiškai natūralūs fermentai, išskaidantys mikroorganizmus, organines ir kitas medžiagas, esančias nuotekose.

Kodėl biologinės? Atsakymas paprastas – jų sudėtyje nėra jokių cheminių medžiagų ir jos yra visiškai natūralios. Būtent dėl to biologinės bakterijos yra visiškai saugios naudoti žmonėms ir „draugiškos“ gamtai.

Biologinių bakterijų panaudojimo spektras neįtikėtinai platus! Pirmiausia, daugelis jas žino kaip efektyvią priemonę nemaloniam iš kanalizacijos, valymo įrenginių ar kitų nuotekų kaupimo rezervuarų sklindančiam kvapui panaikinti. Tai labai didelis jų privalumas, kadangi nemalonus kvapas pasklidęs po namus tikrai nekuria jaukaus mikroklimato.

Dar biologinės bakterijos atlieka valymo funkciją – jos puikiai išvalo kanalizacijos vamzdžius, drenažinius audinius. Šios bakterijos nepriekaištingai išvalo ne tik buitines, bet ir pramonines nuotekas, užtikrina užterštumo kontrolę.

Biologinės bakterijos puikiai šalina kanalizacijoje, šuliniuose bei duobėse, valymo įrenginiuose susikaupusius teršalus, susidariusius kamščius. Taip pat jos puikiai kovoja ir su rezervuarų paviršiuje susidariusia pluta.

Labai svarbu tai, jog biologinės bakterijos leidžia išvengti galimų nuotekų sistemos problemų, jei yra naudojamos nuolat. Taip pat jos padeda atsakingiau žvelgti į aplinkosaugos aspektus, rūpintis mus supančios aplinkos švara.

Kokio rezultato galima tikėtis?

Neretai tie, kurie dar neišbandė šių bakterijų, mano, jog jos šiek tiek išvalo nuotekas, išskaido kamščius ir pan. Tačiau be viso to, ką jau minėjome, svarbu akcentuoti, jog biologinės bakterijos nuotekas išvalo tiek, kad pastarosios tampa visiškai švarios ir idealiai tinka naudoti toliau, pavyzdžiui, laistymui! Švarus išvalytas vanduo taip pat gali būti išpiltas į tvenkinį, jei toks yra netoliese, ar į melioracijos griovį – nebus padaryta visiškai jokia žala gamtai.

About the author