odontologu klinika kaunas

Kaip prižiūrėti dantis – odontologijos klinika Kaune

Kaip prižiūrėti dantis. Daugelis Kauno miesto gyventojų supranta, kad dantų priežiūra garantuoja sveikus dantis ir praretina vizitų skaičių pas odontologą. Tačiau kauniečiai supranta ir tai, kad lankytis kartą ar kelis per metus pas odontologą profilaktiškai yra naudinga.

Kaip prižiūrėti dantis

kaip prižiūrėti dantis

Greičiausiai, kad nė vienam nereikia pasakoti ar nurodinėti kaip prižiūrėti dantis. Visi mes esame mokomi tėvų vaikystėje, kad saugoti ir prižiūrėti dantis juos valant yra privaloma. Tačiau Kauno odontologijos klinikos odontologai turi papildomų pastebėjimų. Jie mano, kad vien tik šepetėliu mojuojant po burną pasiekti maksimalių rezultatų dar nėra pavykę niekam. Taip yra dėl vienos priežasties, ne visi žino kaip saugiai ir kokybiškai prižiūrėti savo dantis. Kariesas, greičiausiai girdėtas kiekvienam, tačiau elgtis, kad jis neatsirastų dar žino ne visi. Odontologijos klinika ir odontologas Kaune Rasosklinika.lt gali įvardinti kelis žingsnius, kurie leis perprasti kelis apsisaugojimo veiksmus.

Naudinga pasidomėti:

Keli žingsniai apsisaugant nuo karieso

Ar tai įmanoma, apsisaugoti nuo karieso (ėduonies) ar kiekvienas pacientas aplaidžiai žiūri į savo dantų būklę? Panašų klausimą kelia ne tik Rasosklinika.lt odontologai Kaune. Greičiausiai, kad visi Lietuvos susivienys dėl bendros nuomonės, kad neretai, pacientai, aplaidžiai prižiūri savo dantis ir jų būklę. Būtent dėl šios priežasties dantų ligos pradeda kankinti ne vieną. Tačiau Rasosklinika.lt odontologai turi kelis patarimus, kurie gali atitolinti ėduonies atsiradimą.

  • Greičiausiai pamenate tėvų žodžius, išsakytus vaikystėje dėl saldumynų. Kad jie kenkia ne tik figūrai, bet ir dantims. Greičiausiai daugelis pagalvos, kad naudoju sachariną ar sacharidus, todėl ši rekomendacija neliečia. Deja, mokslininkų grupė yra nustačiusi, kad sintetinis cukrus, kuris labiau aptinkamas įvairiuose gėrimuose taip pat įtakoja mūsų dantų būklei, dažnoms ligoms;
  • Vartojant daug angliavandenilių, burnoje esančios bakterijos juos suskaido į rūgštis. Tai didžiausias progresas kariesui įsitvirtinti Jūsų burnoje. Todėl naudinga atsisakyti greitų užkandžių;
  • Kaip dažnai valote dantis? Kauno odontologijos klinikos odontologai rekomenduoja nepamiršti, kad reguliarus dantų valymas, bent po 2 kartus per dieną veda prie burnos ertmės rūgščių balanso. Mažėja tikimybė karieso atsiradimui;
  • Ar pamenate, kada paskutinį kartą buvote pas odontologą Kauno miete? Klinikos specialistai rekomenduoja bent po kelis kartus per metus apsilankyti pas odontologą klinikoje dėl profilaktinės patikros.

Taigi, Rasosklinika.lt klinikos odontologų patarimai yra gan paprasti, bet greičiausiai turėtų būti veiksmingi norint ilgainiui savo dantis išlaikyti sveikus. Tik nepamirškite profilaktinio apsilankymo, kas padeda laiku identifikuoti net ir mažiausią dantų ligą.

ODONTOLOGIJOS KLINIKOS PASLAUGOS

REGISTRACIJA  +370 (37) 72 97 97

About the author