smirda kanalizacija

Kanalizacijos kvapo naikinimas

Kanalizacijos kvapo naikinimas. Jei jūsų namuose pasklido kanalizacijos kvapas, jums reikia pagalbos – greitai. Tai ne tik nemalonus kvapas, tačiau ir pavojingas sveikatai. Nuotekų kvapas yra kenksmingas ir gali sukelti sveikatos problemų, jei tai nebus greitai panaikinta. Jei pajutote šį nemalonų kvapą, nedelsiant imkitės veiksmų.

Kanalizacijos kvapo naikinimas

Septinis rezervuaras

Kai jūsų septikas yra sugadintas arba nepavyko tinkamai išlaikyti sistemos, kanalizacijos kvapas greit pasieks jūsų namus. Jei pastebėsite, kad atsirado nemalonus kvapas, paprastai taip atsitinka dėl vienos iš šių priežasčių:

  • Spąstai: Jūsų namų pagrindo drenažuose yra gaudyklės, kurios turėtų užkirsti kelią septinių dujoms patekti į namus. Jei gaudyklė išdžiūsta arba kažkaip yra sugadinta, ji leis dujoms išeiti į namų erdvę.
  • Vandentiekio ventiliacija: ant stogo ventiliatorius išlygina drenažo vamzdžiuose sukurtą slėgį, kai vanduo juda per juos. Ventiliatoriai gali užšalti, jei temperatūra nukrenta, arba lapai gali užkimšti vamzdžius. Taip pat įmanoma, kad vandentiekio ventiliatorius yra per mažas arba per trumpas.
  • Ežektorinis siurblys: jei siurblio dangtelis neatlieka veiksmingo sandariklio funkcijos,  nuotekų kvapas gali greitai atsirasti.

Rūpinimasis septiniais kvapais

Geriausia susisiekti su ekspertu ir leiskite santechnikui įvertinti:

  • Spąstus, kuriuose turi būti pakankamai vandens. Santechnikas nustatys, ar ten yra vandens, jei jo nepakanka, imsis atitinkamų veiksmų.
  • Vandentiekio ventiliacijos saugumą, užtikrins, ar jo anga nėra užsikimšusi.
  • Vandentiekio ventiliacijos angos dydį ir ilgį, sprendžiant bet kokius klausimus, kurie sukelia nemalonų kvapą.

Santechnikas taip pat atliks išsamią septiko rezervuaro patikrą, kad rastų problemą, ieškodamas pažeistų tualeto sandariklių, nesandarių plastikinių vamzdžių, pažeistų ventiliacijos vamzdžių, probleminių drenažo laukų, užsikimšusių kanalizacijos vamzdžių, prarastų vandentiekio gaudyklių ir problemų, susijusių su prastu įrengimu ar techninės priežiūros.

Sezoninio patikrinimo planavimas ir greitas sistemos remontas užtikrina sveiką namą ir patikimą septinį rezervuarą. Neapleiskite savo santechninių reikalų ir nuolat tikrinkite, jeigu norite išvengti nuotekų dujų nutekėjimo į jūsų namus.

Jei išbandėte visas buitines priemones ir tas, kurias siūlo senukai, ermitažas, rimi, maxima ir kiti prekybos centrai, atraskite Buksvatus.lt bakterijas valymo įrenginiams.

Tai 100 procentų natūralios biologinės bakterijos nemalonių kvapų naikinimui kanalizacijoje, valymo įrenginiuose. Priemonė nekenkia sveikatai ir gyvai gamtai, bet padeda efektyviai išspręsti atsiradusias problemas kanalizacijoje.

Panaikina nemalonų kvapą – Buksvarus.lt

SEO straipsnių talpinimas

About the author