kas yra seo

Nauda naujam verslui internete – SEO

Nauda naujam verslui. Dažnai kuriant naują verslą ar į rinką įvedant naują produktą iškart tikimės sėkmės ir pripažinimo. Tačiau pamirštame, jog tam reikia ne tik laiko, bet ir pasirinkti tinkamą kelią sėkmės link. Vienas iš jų yra tinkamai panaudotos seo galimybės jūsų internetiniame puslapyje optimizavimas tiek viduje, tiek išorėje – seo straipsnių talpinimas.

Nauda naujam verslui

nauda naujam verslui

Išnaudoti seo galimybes galima pradedant nuo informatyvių straipsnių rašymo, kuriuose aprašoma jūsų paslauga ar produktas. Tuomet kokybiški seo straipsniai yra talpinami vidiniame puslapio bloge. Jūsų puslapio blogas yra lyg pagrindas statomam namui. Kuo jis tvirtesnis, tuo galima tikėtis didesnės sėkmės.

Puslapio stiprinimas iš išorės

Iš išorės taip pat naudinga gauti atgalines nuorodas, kurias išgausite seo straipsnius talpinant interneto portaluose, įvairiuose bloguose. Ši galimybė atveria plačias galimybes ypač naujam verslui, kai tenka rūpintis nedideliais ar dar išvis nesančiais pardavimais ir dėti visas pastangas juos didinant. Naudinga atminti, kad seo straipsnių talpinimas ir jų pagalba savo puslapiui gaunant atgalines nuorodas šis veiksmas pagreitėja. Gerėjant raktų pozicijoms Google paieškos sistemoje gerėja puslapio lankomumas ir žinoma, pardavimai.

Naudinga pasidomėti:

Geriausias pagalbininkas – Google

Žinome, kokia Google paieška galinga ir reikalinga šiais laikais. Jei kažką norime įsigyti, dažniausiai pirmiausia ten ir ieškome. Dauguma prekinių ženklų moką už Google reklamą ir tai kainuoja nemažus pinigus, tačiau yra galimybė ir internetinį puslapį iškelti į Google paieškos pradžią, TOP10 pozicijas. Tam reikia skirti laiko ir žinoti, kaip išnaudoti visas SEO galimybes.

Taisyklingai parašyti straipsniai – naudingesni

Daugelio siūloma paslauga būtent ir yra tam jog padėtų naujiems ir mažiems verslams iškilti ir būti matomiems tarp rinkos lyderių. Jei patys neturite žinių, kaip taisyklingai rašyti seo straipsnius ir net neįsivaizduojate kur juos talpinti, kad gauti naudą, randatės teisingame kelyje. Ne retai tam reikia skirti ir labai daug laiko, tokią paslaugą galite įsigyti ir pas mus. Susisiekite info@itturas.lt ir visas galimybes bei kainas aptarsime. Mes paruošime tinkamus ir Google vertinamus straipsnius, kurie didins jūsų žinomumą, stiprins internetinio puslapio vietą paieškoje ir taip sulauksite daugiau susidomėjimo bei naujų klientų srauto. Seo straipsnius sukelsime į kokybiškus blogus, o jums liks tik stebėti kylantį puslapį pagal raktinius žodžius.

Straipsnių talpinimo paslaugos

Kuomet didžioji dalis prekybos ir paslaugų persikelia į internetą, dabar puikus laikas stiprinti savo žinomumą ir matomumą. Būtent naudojant seo straipsnių talpinimo paslaugas, tai galima įgyvendinti greičiau ir neišleidžiant daug lėšų. Visi didieji rinkos lyderiai turi begales atgalinių nuorodų, kurie ir atveda klientą iš skaitytų straipsnių pas juos į interneto puslapį. Taip pat tokie straipsniai kelia svetainės komercinių svetainių lygį, taip pavadinamą autoritetą: DA, PA, MOZ rank ir kt. Kad įsivaizduotumėte kam tai naudinga paimsime pavyzdį iš mokyklos, kai vaikai tik bręsta ir įgūdžius tobulina įvairiais būdais. Jei prie mažesnės klasės vaiko priekabiauja vyresni vaikai ir situacija bręsta iki patyčių, o už mažylį užsistoja dar ir už skriaudikus vyresni broliai ar sesės, šis klausimas išsisprendžia ir mažyliui daugiau niekada netenka kęsti priekabiavimo iš vyresnių. Naujas puslapis Google paieškoje yra 0, todėl didesnius reitingus turintys blogai iš kurių patalpintų seo straipsnių bus gauta atgaline nuoroda ar kelios, pastiprins ir verslo puslapį. Kuo daugiau patalpintų straipsnių, tuo daugiau kokybiškų atgalinių nuorodų, tuo geresnė seo padėtis ir Jūsų puslapiui. Lankytojai ją ras ieškodami produkto ar informacijos Google paieškoje. Taip prasideda visų naujų verslų pirmieji žingsniai.

Į verslo viršūnę talpinant seo straipsnius

Naudojant šią strategiją, savo internetinį puslapį ne tik labai sustiprinsite, bet ir iškelsite į internetinės paieškos viršūnes. Tai didina klientų srautą ir pasiekiamumą neinvestuojant į Google reklamą, kai nustojus mokėti už reklamą išnyksta ir klientų srautas, pardavimai.

Tačiau naudinga atkreipti dėmesį ir į tam tikrus niuansus. Turėtumėte suprasti, kad nulinis puslapis negali palaikyti ar pastiprinti tokio pat. Straipsnius talpinti dėl seo naudos savo svetainei naudinga į ženkliai aukštesnius reitingus turinčius blogus, katalogus ar puslapius.

Pavyzdžiui, šio puslapio reitingas Google sistemoje yra ne didelis, lyginant su Tarptautine rinka, kurioje katalogai „užauginti” iki 50-60 DA. Bet kiekvienam verslui tikrai pakaks (šis katalogas tik auga, augs ir ateityje), kad jį aplankytų dar didesnė sėkmė parduodant prekes ar produktus.

Domain Rating (DA) 33

Page authority (PA) 28

Quality backlinks -100%

Backlinks 6 579 – 100% dofollow

Referring Domains 60 – 100% dofollow

Moz trust (MT) 3 iš 10.

Taigi jei turite verslo idėją, kuria tikite ir norite jog tai taptų sėkmingu verslu, didžiausią laiko dalį būtent ir reikia skirti kokybiškiems straipsnių rašymams ir talpinimams dėl geresnio seo. Straipsnių talpinimas į specialias svetaines, kurios turi didelį pasitikėjimą ir pasiekiamumą yra naudinga dėl taupumo ir naudos lygiagrečiai. Tai bus akivaizdi ir apčiuopiama nauda Jūsų verslui bei jo akivaizdžiai auganti sėkmė. Jeigu esate pasiruošę ateityje priimti didžiulį srautą klientų, tai patalpintų seo straipsnių paslauga jums gali būti pats geriausias sprendimas. Nepraleiskite progos tapti matomais ir lengvai pasiekiamais rinkoje, kuomet jis jau atrodo ir taip viskuo užpildytas internetas. Nauda naujam verslui iš seo straipsnių talpinimo leis jums atsipūsti ir susikoncentruoti ties savo pagrindiniais darbais – verslo stiprinimo gyvai.

Susisiekite ir mes jums padėsime: info@itturas.lt

SEO straipsniu talpinimas

About the author