Mediniai nameliai vaikams – pirkti verta

Mediniai nameliai vaikams. Pirmiausia pradėkime nuo to, jog kuo daugiau jaunų tėvelių pasinaudodami Lietuvos teikiama subsidija jaunoms šeimoms įsigyja nuosavus namus užmiestyje pigiau. Kadangi užmiestyje kainos labiau prieinamos, namo sklypai taip pat yra didesni. Todėl nenuostabu jog važiuojant pro naujai įsikūrusius rajonus, galite pastebėti vos ne kas antras namas turi kažkokią pramogą savo mažiesiems, ne išimtis ir mediniai vaikų nameliai. Jų galite pamatyti įvairių, vieno aukšto, ar kelių, įvairiausių spalvų, bei su įvairiausiomis pramogomis vaikams. Todėl kaip nepasiklysti renkantis savo medinį vaikų namelį pabandykime čia ir paanalizuoti.

Mediniai nameliai vaikams žaidimui

mediniai nameliai vaikams

Pradėkime nuo to, jog mediniai nameliai vaiku zaidimui būna vieno arba kelių aukštų. Komplektuojami su sūpynėmis, kartais net dvejomis, bei čiuožyklą. Dažnai galime pamatyti namelius, su kopinėjimo sieną, bei gaisrininko nusileidimo vamzdžiu. Mažesniems vaikams, rekomenduojame įsigyti namelį su smėlio dėže, kadangi kuo daugiau veiklos, tuo vaikams bus įdomiau, ir praleis daugiau laiko gryname ore.

Natūralios medžiagos gamyboje

Mediniai nameliai yra gaminami iš natūralios Lietuviškos medienos, todėl yra ekologiški ir nekenksmingi sveikatai. Užsisakant namelį, galite įsigyti nedažytą ar kitaip termiškai neapdorotą namelį, arba nudažyta ar impregnuotą namelį jūsų pasirinkta spalva ir atspalviu, o gal raštu.

Kadangi mediniai nameliai yra gaminami Lietuvoje, daugelis tiekėjų siūlo surinkimo paslaugą jūsų kieme. Todėl kokį namelį išsirinksite, toks kelių savaičių laikotarpyje bus surinktas jūsų kieme ir jūsų mažyliai galės džiaugtis juo kas dieną.

Medinių vaikų namelių kaina

Vaikų namelių kaina priklauso nuo daugelio faktorių, nuo namelio dydžio, komplektacijos bei papildomų priedų. Jeigu norite kad jūsų medinis namelis vaikams nekainuotų labai brangiai siūlome pasinaudoti mūsų patarimais, kurie padės namelį įsigyti už patraukliausią kainą. Pirmiausia pirkite namelį žiemą, nes gamintojai teikia didžiausias nuolaidas ne sezono metu, dėl to kad tai yra sezoninė prekė. Taip pat galima atsisakyti surinkimo paslaugos, taip sutaupysite papildomus pinigus. Žinoma rinkitės tik reikalingiausius priedus prie namelio, kad komplektacija nebūtų labai gausi. Ir jei turite likusių dažų nuo tvoros, ar sandėliuko, galite rinktis be dažymo paslaugos.

Vadovaujantis šiais patarimais, daugelis žmonių kurie planuoja pirkti medinius namelius vaikams sutaupo nuo 30 iki 60% medinio namelio kainos. Žinoma dalį darbų tenka atlikti patiems. Bet ar tai problema, kai viską darome, jog mūsų vaikai būtų laimingi.

Daugelis svarsto galimybę, kad medinį namelį vaikui galiu sukurti pats. Tačiau dažnai mintys ir lieka mintimis dėl užimtumo ir laiko stokos.

Atgalines nuorodos

About the author