medinis namelis žaidimui lauke

Medinių namelių vaikams įvairovė

Medinių namelių vaikams įvairovė. Daugeliui tėvelių nereikia pasakoti teikiama vaikų namelių nauda. Vaikai netik smagiai leidžia laiką lauke, bet ir lavina savo įgūdžius bei sugebėjimus, o geriausia tai, kad nesėdi prie kompiuterių ar telefonų ekranų. Tai yra didelis įrankis, kuriuo tėvai gali pasinaudoti norint kad vaikas praleistų daugiau laiko gryname ore. Jeigu jau nusprendėte pirkti namelį vaikams, tuomet papasakosime plačiau, kokie nameliai ir žaidimų aikštelės populiariausios bei į ką reikia atkreipti dėmesį perkant medinį namelį.

Medinių namelių vaikams įvairovė

Medinių namelių vaikams įvairovė

Saugumas numeris vienas

Saugumas yra vienas iš prioritetų renkatis medinį namelį vaikams. Kadangi vaikai žais, jie gali dėl nekokybiško namelio susižeisti. Kad išvengti nelaimingų atsitikimų, nusipirkus namelį jį reikia apžiūrėti, kad nebūtų medžio atplaišų, ir mediena būtų teisingai nuobliuota. Nes aštrūs kampai kels pavojų žaidžiant jūsų vaikams. Taip pat nepamirškite, kad renkatis namelį, namelio langai, jei jie išvis bus nebūtų stikliai o tik plastikiniai. Nes dažnai pasitaiko, kad vaikai per neapdairumą sudaužo namelio langą, ir jeigu jis plastikinis, nieko blogo nenutiks, o jei stiklinis šukės gali sužeisti stipriai vaikus.

Naudinga pasidomėti:

Medinio namelio kaina ir komplektacija

Medinio namelio kaina priklauso nuo techninių parametrų, tai jo dydžio, bei funkcijų kurias jis turi atlikti kitaip tariant pramogų vaikams gausos. Pirmiausia mediniai nameliai komplektuojami su pasirinktos spalvos ciuozykla, sūpynėmis, bei smėlio dėže ar kopinėjimo sienele. Todėl renkantis visus priedus teks sumokėti daugiau, negu perkant tik namelį. Atkreipkite dėmesį, kad namelis yra investicija ne mėnesiui ar dviem, o keliems metams ar net dešimtim. Todėl investuoti reikėtų kiek įmanoma daugiau. Kuo daugiau veiklų ir kuo didesnis namelis tuo smagiau.

Pristatymas ir surinkimas

Kadangi mediniai nameliai vaikams nėra naujiena Lietuvoje, todėl reikia žinoti, kad namelius gamintojai pristato iki jūsų kiemo. Taip pat teikia įsigyto namelio pas juos surinkimo paslaugą kuri kainuoja, bet yra naudinga. Nes surinkimui reikalingi specialūs įrankiai, kurių dažnas vyras savo instrumentų dėžėje neturės, taip pat renkant namelį reikia pagalbinio darbininko, kuris palaikytų medienos konstrukcijas kol jos bus tvirtinamos. Todėl rekomenduojame užsisakant namelį užsisakyti surinkimo paslaugą, ir mėgautis jaukiu nameliu vaikams savo kieme.

SEO straipsniu

About the author