vaiku nameliai

Žaidimų aikštelė vaikams – medinis namelis

Žaidimų aikštelė vaikams. Prisimindami savo vaikystę atsimename daug laiko lauke su draugais, aktyvios pramogos, žaidimai, bei veikla kuri šių dienų vaikui atrodo nesuvokiama. Technologijos, virtuali realybė, žaidimai ir kitos veiklos užvaldė vaikų nuo dviejų metų akis bei protus. Tėvai matydami savo vaikus priklausomus nuo žaidimų ir ekranų, kuria planus kaip juos sudominti, ar ištempti pas senelius ar pramogauti.  Ir kuo toliau tuo darosi sunkiau, nes žaidimai kuriami tokie realistiški, kad vaikams kartais sunku tampa suvokti kas tikra kas ne.

Žaidimų aikštelė vaikams

žaidimų aikštelė vaikams

Reikia kažką daryti, o pirmas didelis žingsnis į pokyčius yra atitraukti vaikų dėmesį nuo žaidimų ir nudžiuginti bei sukurti veiklos jiems lauke. Geriausia veikla – siūloma Mazyliopalepe.lt vaikų nameliai bei žaidimų aikštelės. Kadangi šie nameliai ypač populiarus tarp tėvų kurie augina vaikus, ne išimtis kad gamintojai pamatę nišą, pradėjo gaminti ir projektuoti įvairiausio tipo namelius. Todėl pasirinkti tapo labai paprasta, bet ir kartu sunku kai yra labai daug iš ko rinktis.

Naudinga pasidomėti:

Praktiška investicija į žaidimo aikštelę – namelį

Prieš renkantis namelį ir nustatant biudžetą kurį ketinate jam išleisti reikia suprasti, kad tai nėra vienkartinė investicija į vaikų gerovė. Nupirkus namelį vaikams juo vaikas džiaugsis visa vaikystę, ir namelis tarnaus labai ilgai. Todėl prieiname prie sekančio klausimo kokį namelį pirkti kad jis suteiktu daugiausiai džiaugsmo mūsų vaikams.

Medinių namelių komplektacija aikštelei sukurti

medinis namelis žaidimui lauke

Nameliai komplektuojami su įvairiomis pramogomis vaikams tokiomis kaip čiuožyklos, supynės, karstymosi sienos ir kt. Šios pramogos ne tik užims jūsų vaiką bei skatins jį būti ir sportuoti gryname ore, bet ir lavins jų smulkiąją motoriką bei gerins fizinę būklę.

Pristatymas ir namelio surinkimas

Gamintojai teikia surinkimo paslaugą visoje Lietuvoje todėl šie nameliai pagaminti iš kokybiškos pušies medienos yra impregnuojami ir pristatomi į jūsų kiemą. Surinktas pačio gamintojo medinis namelis atrodys toks kokį užsakėte. Jums teks maloniausia dalis, atvesti savo mažyli ir nustebinti jį, supažindinti su veiklomis, bei padėti jam žaisti.

Kai vaikai leis laisvalaikį lauke jūs galėsite skirti laiko sau.

Medinių namelių kainos priklauso nuo gamintojo, jo dydžio ir komplektacijos bet kaip ir minėjome anksčiau svarbu pirkti namelį kuo geresnį, nes jis džiugins tiek jus tiek jūsų vaikus ne vienerius metus.

Kontaktai pirmam žingsniui:

About the author