klinkerio gaminiai

Klinkeris – tiesa ir mitai

Klinkeris yra vis labiau ir labiau naudojama medžiaga ir, kad iš  jo gaminami ilgai tarnaujantys bei puikiai atrodantys gaminiai, tai žino kiekvienas. Tačiau egzistuoja daugybė teiginių, kuriuos išgirdusiems būna sunku suprasti: tai – mitas ar tiesa. Šiandien turite puikią progą susipažinti bent su keliais iš jų.

Klinkeris

klinkeris

Klinkerio plyteles  galima įsigyti tik prieš klijavimą

Mitas. Iš tiesų klinkerio plyteles Klinkerisvisiems.lt yra ne tik ilgai tarnaujantis gaminys, bet ir labai atsparus aplinkos poveikiui, todėl jų nebūtina klijuoti vos tik įsigijus – tam tikrą laiką jos gali būti laikomos sandėlyje. Ši klinkerio plytelių savybė tampa puikia išeitimi, jei pavyzdžiui, įsigijote jų tuomet, kai buvo taikoma akcija, o klijavimo darbus planuojate atlikti vėliau.

Naudinga pasidomėti:

Iš klinkerio gaminamos ne tik plytelės

Tiesa. Savaime suprantama, toks teiginys maloniai džiugina kiekvieną, kadangi klinkeris pasižymi puikiomis savybėmis, o, tai, kad iš jo yra gaminami ir kiti gaminiai, reiškia, kad šios medžiagos privalumais galime naudoti ir kitais, ne tik plytelių, pavidalais. Na, o siekiant patikslinti atsakymą, svarbu paminėti, kad iš klinkerio dar yra gaminamos plytos bei trinkelės. Taigi, jei ypač vertinate šios medžiagos privalumus ir norite, kad klinkerio jūsų namų aplinkoje būtų kuo daugiau, įsigykite ir plytų, trinkelių.

Klinkerio plytelės yra standartinės, todėl netinka ieškantiems įvairovės

Mitas. Šis teiginys – tikrų tikriausias mitas, kadangi šiuo metu klinkerio plytelių įvairovė tokia didelė, kad net pats išrankiausias pirkėjas ras labiausiai sau tinkantį variantą. Galite rinktis įvairių spalvų, matmenų bei tekstūrų plyteles. Nusivilti gali tekti tik tiems, kurie pageidauja laba ryškių – žalios, žydros ar violetinės spalvos plytelių. Tokių spalvų plytelės negaminamos.

Klinkerio  gaminiai visada kainuoja tiek pat

Mitas. Iš tiesų klinkerio gaminių kaina yra skirtinga, tad, jei jus domina klinkeris fasadui pigiau, teliks tik leistis į mažiau kainuojančių gaminių paieškas, tačiau atminkite, kad toks tikslas iš tiesų yra įveikiamas.

Klinkeris gali būti taikomas ne tik fasadui

Tiesa. Klinkerio panaudojimas yra kur kas platesnis – jis gali būti naudojamas terasoms, pavėsinėms, grindims, stogams, pamatams.

Klinkeris nėra atsparus druskai

Mitas. Druska yra viena iš tų medžiagų, su kuria siekiama išvengti sąlyčio, kadangi ja padengti paviršiai atrodo nešvariai, netvarkingai, be to, ji gali turėti ir neigiamo poveikio. Taigi, jei tik turite galimybę, rinkitės jai atsparias medžiagas, na, o klinkeris yra vienas iš jų.

Atgalines nuorodos

About the author