kontaktiniai lęšiai

Patogiam gyvenimui – kontaktiniai lęšiai

Patogiam gyvenimui reikia ne tiek jau ir daug. Susikurtas patogus gyvenimas tenkina daugelį, tačiau ne visi supranta, kad kontaktiniai lęšiai gali tapti dar geresnio gyvenimo dalimi. Nešioti mėnesį praplės galimybes ir leis sutaupyti brangaus laiko.

Patogiam gyvenimui

patogiam gyvenimui

Visi žinome sąvoką kontaktiniai lęšiai, tačiau ar žinote į kokias rūšis jie yra skirstomi papildomai ir kokią naudą duoda kiekvienam pagal situaciją? Susigaudyti skirtingose lęšių rūšyse padės pardavimų specialistai, kurių žinioje yra kontaktiniai lęšiai Savilesiai.lt pardavimų puslapyje.

  • Daugiafunkciai lęšiai – daugiažidiniai, senatvinės toliaregystės, presbiopijos korekcijai;
  • Toriniai lęšiai, kurie gali būti vienadieniai ir nešiojami mėnesį. Tokie kontaktiniai lęšiai skirti astigmatizmo korekcijai;
  • Spalvoti kontaktiniai lęšiai gali būti tiek su dioptrijomis, tiek kosmetiniai, kuriais drąsiai galima pakeisti įvaizdį proginei šventei ar tiesiog, teminiam vakarėliui;
  • Pagal nešiojimo terminą lęšiai yra skirstomi ir pagal laiką: vienadienius lęšius, 2 savaičių, mėnesio;
  • Lęšiai 3-6 mėnesių nešiojimui – pusmetiniai;

Mėnesio nešiojimo lęšiai

Vien pavadinimas jau išduoda, kad mėnesio nešiojimo lęšiai yra skirti nešioti visą mėnesį ir jų išimti ir vėl įdėti visas 30 dienų nereikia. Argi ne viena iš dalių patogiam gyvenimui? Ši kontaktinių lęšių rūšis leidžia savo gyvenimišką kasdienybę patobulinti. Jei gyvenate aktyvų gyvenimą, leidžiate laiką, sportuojate Savilesiai.lt mėnesiniai lęšiai taps populiariausiu ir kasdieniu gyvenimo atributu. Taip, supratote teisingai, šios rūšies kontaktinius lęšius galima nešioti visą mėnesį, lęšių neišsiimant ir dieną, ir naktį. Mėnesinai lęšiai gali būti geriausiu pasirinkimu kiekvienam.

Kaip nustatyti ar mėnesiniai lęšiai tinka

Jei bandote išsirinkti lęšiui nešiojimui mėnesį naudinga atkreipti dėmesį į kelis svarbius dalykus. Vargu ar savarankiškai bandant juos įsigyti galima pasirinkti tinkamiausius. Savilesiai.lt specialistai rekomenduoja pirma daugiau sužinoti apie savo konsultacijoje su optometrijos specialistu ar akių gydytoju. Taip sužinosite ir pasirinksite geriausius kontaktinius lęšius mėnesiui.

  • Pritaikant mėnesinius lęšius naudinga tiksliai nustatyti, kokios linzės atitinka akių parametrus ir kasdienio nešiojimo poreikį;
  • Lęšių pasirinkimas priklauso ir nuo to, kokį regos sutrikimą norima koreguoti;
  • Nepamirškite akių dirglumo ir ašarų išsiskyrimo savybių;
  • Žinant diametrą ir visą informaciją apie savo akis galėsite savarankiškai domėtis informacija ir mėnesinius lęšius pasirinkti tokius, kurie Jums geriausi.

Jei nerimaujate dėl priežiūros

Jokia paslaptis, kad lęšių, kaip ir bendra mūsų higiena yra labai svarbi gyvenimo dalis. Savilesiai.lt siūlydami mėnesinius kontaktinius lęšius gali pasiūlyti ir priežiūros priemones. Jums neteks gaišti laiko skaitant ir domintis informacija ką ir po ko naudoti ir kodėl. Tad pasikonsultavę su Savilesiai.lt specialistais labiau apsaugosite savo akis nuo nešvarumų.

Ženkite pirmą žingsnį patogesnio gyvenimo ir kokybės link – Savilesiai.lt

UAB Vilspekas

Tel. +370 5 2311033

Mob. tel. +37062063579

El. paštas: info@savilesiai.lt

Adresas: Račių g. 6A-101, LT-03156 Vilnius

Darbo laikas: I-V 09:00-17:00, VI-VII nedirba.

About the author