vandens filtrai namams

Vandens filtrai – kaip juos pasirinkti?

Vandens filtrai – kiekvienas vartotojas turi vandens naudojimo poreikį. Kokybiškas vanduo užtikrina ne tik troškulio numalšinimo galimybę gardžiu, skaidriu ir bekvapiu vandeniu. Kokybė užtikrina ir gerą mūsų savijautą. Vanduo – pagrindinis geros sveikatos palaikymo elementas. Todėl užtikrinti ir palaikyti aukščiausią vandens kokybę padės ltaqua.lt vandens filtrai. Tačiau, daugeliui vis dar kyla klausimų kaip pasirinkti tinkamus filtrus.

Vandens filtrai

vandens filtrai

Vandens filtrų pasirinkimas nėra sudėtingas turint tam tikrą informaciją. Kurią pritaikius palengvėja ne tik pats procesas, bet ir vandens kokybės gerinimas. ltaqua.lt prekiauja vandens filtrais, kurios parenka tik atlikus tyrimą. Žinant vandenyje esančių medžiagų normas ar perteklinius kiekius, bus parinkti ir geriausi vandens filtrai ltaqua.lt. Arba jų montavimo bus atsisakyta.

  • Mechaniniai – pirmo vandens filtravimo etapo sistemos;
  • Vandens nugeležinimo filtravimo sistema;
  • Vandens minkštinimo ar nukalkinimo sistema.

Naudinga pasidomėti:

Mechaniniai filtrai

mechaniniai vandens filtrai

Kaip jau minėta, tai yra filtrai, kurie skirti pirminei vandens valymo nuo įvairių smulkių priemaišų procedūrai. Žemės, smėlis, rūdys ir kitos smulkios dalelės bus išfiltruotos ir nepateks į kitus filtrus ar buityje naudojamus prietaisus.

Vandens nugeležinimo filtrai

vandens nugeležinimo filtrai

Šios rūšies vandens filtravimo sistema yra parenkama pagal geležies kiekį vandenyje ir jo perviršio skaičius. Todėl pasirinkti, įsigyti ir patiems susimontuoti filtrus, greičiausiai nebus prasmės. Toks veiksmas ves prie galimų klaidų, kurių ištaisymas kainuos papildomai ir ženkliai brangiau. Todėl prieš renkantis visada naudinga pasikonsultuoti su specialistais, kad filtrai ltaqua.lt būtų rekomenduoti tokie, kurie bus geriausi Jūsų vandens sistemai. Nereikia pamiršti, kad nugeležinimui rekomenduojamai filtrai gali būti įvairaus pajėgumo ir atlikti ne tik geležies dalelių šalinimą. Nemalonus kiaušiniu kvapas gali reikšti, kad vandenyje yra ir kitų cheminių elementų ir vienas jų – sieros vandenilis.

Vandens minkštinimo filtrai

minkštinimo - nukalkinimo filtrai

Per didelis magnio ir kalcio druskų vandenyje kiekis daro jį kietu. Taip vanduo vadinamas buityje, kai vandens čiaupų, kranų, dušinių ar kitų paviršių nespėjama šalinti kalkių nuosėdų. Toks vanduo nėra pavojingas žmonių gyvybei, bet labai prisideda prie buities prietaisų dažnų gedimų. Kalkėmis padengti vandens kaitinimo elementai neretai perkaista, įtrūksta, todėl tenka keisti. Bet vandens šildymo boilerių remontas kainuoja kur kas daugiau nei atsiperkanti investicija į vandens minkštinimo filtrus. ltaqua.lt gali patarti kokius nukalkinimo filtrus naudingiau Jums pasirinkti, todėl prieš tai verta atlikti vandens tyrimą. Kad žinoti kokią filtravimo sistemą naudingiau pasirinkti.

Taigi, švarus ir kokybiškas vanduo buityje yra kiekvieno vartotojo reikalavimas. Tačiau tam, kad kokybė būtų pasiekta maksimali yra svarbu pasikonsultuoti, atlikti tyrimą ir susimontuoti naudingas vandens filtrus.

Kontaktai

UAB “LT Aqua”
Įmonės kodas: 302583519
PVM kodas: LT100006086718
Banko kodas: 70440
A.s. LT62 7044 0600 0773 4732
Ukmergės g. 298A, Vilnius
Tel. +37060227144
El. Paštas: info@ltaqua.lt

About the author