auto draudimas internetu

Automobilių draudimas internetu – koks Jūsų pirkėjo tipas?

Automobilių draudimas internetu. Pirmoje dalyje įvardijome kelis pirkėjų tipus, tačiau tai – dar viskas, ką  galima pasakyti kalbant šia tema. Taigi, nepraleiskite progos susipažinti su likusiais tipais ir pasitikrinti – galbūt priklausote vienam iš jų?

Automobilių draudimas internetu

automobilių draudimas internetu

Nuolaidų pirkėjai

Dar vienas tipas kuriam priklauso labai didelė dalis žmonių, yra nuolaidų pirkėjai. Tai reiškia, jog šiam tipui priskiriami asmenys tam tikrą prekę arba paslaugą įsigyja ne tada, kai jiems jos norisi ar riekia, o tik tuo atveju, jei pirkiniui suteikiama nuolaida.

Naudinga pasidomėti:

Svarstantys pirkėjai

Pats metas įvardinti ir dar vieną pirkėjų tipą. Tai – svarstantys pirkėjai. Tai reiškia, kad šiam tipui priskiriami žmonės niekada neįsigyja paslaugos ar prekės patį pirmą kartą – pirmojo vizito metu jie tik įvertina pasiūlą, kainą, kokybės bei kainos santykį, pasidomi privalumais, stengiasi surinkti kuo daugiau informacijos ir… grįžta namo. Ir tik po kurio laiko sugrįžta vėl tam, kad įsigytų jiems reikalingą prekę arba paslaugą. Automobilio draudimas internetu – puikus pavyzdys, kuris tinka svarstantiems pirkėjams: jei žmogui reikalinga tokia paslauga, nedaug šansų, jog automobilio draudimas bus įsigyjamas iš karto – dažniau tik surenkama informacija, o pati paslauga užsakoma vėliau.

Pirkėjas – lyderis

Svarbu pakalbėti ir apie pirkėjus – lyderius. Pastarieji ypač dažnai pastebimi žmonių grupelėse, kurios visi nariai į parduotuvę  ar į kokią įstaigą ateina tam, kad įsigyti tos pačios rūšies prekę arba paslaugą. Pirkėjas – lyderis visada įsigys pačią geriausią, brangiausią, gražiausią, tobuliausią prekę.

Viskuo nepatenkintas pirkėjas

Kad ir kaip būtų nesmagu, tačiau reikia vardinti ir dar vieną pirkėjų tipą,. Ko gero, dar liūdniau yra tai, kad kategorijai priklausančių žmonių – ne tiek jau mažai. Tai – viskuo nepatenkinti pirkėjai. Tai reiškia, jog šiai kategorijai priklausantis žmogus, gali gauti pačios aukščiausios kokybės, pačią geriausią ar gražiausią prekę, už pačią geriausią kainą – jis vis tiek ras priežasčių, dėl kurių galės išsakyti neigiamą nuomonę apie gaminį.

Viską žinantys pirkėjai

Na, o pabaigai – trumpai apie dar vieną pirkėjų tipą. Tai –  viską žinantys pirkėjai, kurie yra šventai įsitikinę, kad tik jie patys žino, kokia prekė ar paslauga jiems tinka labiausiai, o bet koks konsultanto noras patarti, jiems atrodo tarsi didžių didžiausias įžeidimas.

Kaip matyti, pirkėjai yra įvairių tipų, skirstomi pagal tam tikrus kriterijus. Na, o kuriam iš jų priklausote jūs? Bene, nenustebkite, jei norėtumėte save priskirsti bent keliems tipams – pasirodo, tai yra realu. Moksliniai tyrimai tik dar kartą patvirtina tiesą, kad vienas žmogus dažniausiai nėra priskiriama tik vienam tipui – paprastai kiekvienas iš mūsų esame priskiriami bent 2 – 3 tipams.

Straipsniu talpinimas

About the author