dantu implantavimas ir protezavimas Kauneaune

Odontologo paslaugos Kaune – implantai, protezavimas

Odontologo paslaugos Kaune. Kiekvienas savo dantis kruopščiai prižiūrintis kaunietis supranta, kad ankščiau ar vėliau teks lankytis pas odontologą dėl dantų implantavimo ar protezavimo. Nors ne visada tik dėl didėjančio mūsų amžiaus iškrenta dantys. Neretai nutinka įvairios situacijos gyvenime, kurios net ir jaunus kauniečius gali priversti netekti danties ar jų kelių. Todėl dantų implantai Kaune ar protezavimo paslaugos nebūtinai populiarios vyresnio amžiaus grupėse.

Odontologo paslaugos Kaune

odontologo paslaugos kaune

Kauno odontologai nuo seno garsėja gebėjimu profesionaliai padėti kauniečiams. Viena iš naujausių sričių yra dantu implantai Kaune Rasosklinika.lt klinikoje. Profesinėje odontologo kalboje tokia paslauga yra vadinama dantų implantacija, kuri gelbėja visus kauniečius ar į Kauno miestą atvykusius paslaugos pacientus. Rasosklinika.lt klinikoje atliekamas dantų implantavimas leidžia atkurti ar atstatyti prarastus dantis pritaikant juos pagal turimų natūralių dantų spalvą. Dantų implantai gali būti implantuoti tiek jauniems, tiek vyresnio amžiaus Kauno gyventojams. Implantai Kauno odontologijos klinikoje atstato pasitikėjimą savimi, sugrąžina šypseną kiekvieno kauniečio veide. Užsisakyti šią paslaugą galite ir Jūs, tereikia susisiekti su odontologu Kaune ir jis Jums patars bei supažindins su visu dantų implantavimo procesu ar eiga.

Naudinga pasidomėti:

Populiariausi implantai Kaune

Jei žvalgotės ir ieškote informacijos apie implantavimą Kaune greičiausiai jau žinote, kad implantų rūšių yra nemažai. Tačiau kiekvienas Kaune dirbantis odontologas gali patvirtinti, kad patys populiariausi yra implantai iš titano. Šios rūšies implantus populiariais daro pats metalas ir implantavimo technologija.

  • Implantai yra sraigtiniai, kurie įsriegiami į paciento žandikaulį, prarasto danties šaknies vietoje;
  • Titanas yra kone priimtiniausias svetimkūnis žmogaus organizmui, todėl prigyjantis itin greitai.

Dantų protezavimo paslaugos kauniečiams

Nors implantavimo paslauga yra gan populiari ir Kaune, kai kurie kauniečiai renkasi protezavimo paslaugas. Dantu protezavimas atliekamas kai paprastas danties plombavimas nepadeda, o sugedusį dantį ir kelis juos tenka pašalinti. Todėl netekus vieno ar kelių dantų pacientams atsiranda diskomfortas, kurį jie sutinka pašalinti užsisakydami protezavimo paslaugą Rasosklinika.lt klinikoje, kuri randasi Kaune. Naudinga žinoti, kad protezai galimi tvirtinti ir ant dantų, kas sukuria didesnį patogumą, nei protezus prikabinant prie kitų dantų su galimybe išsiimti ir vėl įsistatyti kada tik panorėjus.

ODONTOLOGIJOS KLINIKOS PASLAUGOS

REGISTRACIJA      +370 (37) 72 97 97

About the author