vasarines padangos

Vasarinių padangų diametro svarba

Vasarinių padangų diametro svarba. Renkantis automobilio padangas vasarai yra svarbūs trys kriterijai – aukštis, plotis ir diametras. Nuo jų priklauso kokio dydžio padangos jums yra reikalingos. Pavyzdžiui, vienų iš populiariausių vasarinių padangų diametras yra R16, taip žymimas vidinis padangos skersmuo (skaičius), o R raidė reiškia, jog tai yra radialinė konstrukcija. O nuo to koks bus padangos aukštis ir plotis priklauso, koks bus rato sukibimas su kelio danga ir stabdymo greitis. Kuo didesnis padangos aukštis, tuo didesnis ir vairavimo komfortas, tačiau jei renkatės žemesnio aukščio padangos profilį, tuomet automobilis yra stabilesnis ir manevringesnis. Tad akivaizdu, kad Beepunkt.lt vasarinių padangų diametro svarba yra didelė.

Vasarinių padangų diametro svarba

Vasarinių padangų diametro svarba

Prabangesnės klasės automobiliams dažniausiai tenka rinktis didesnio diametro vasarines padangas iš Beepunkt.lt, dėl tam tikrų techninių parametrų, pavyzdžiui stabdymo diskų dydžio. Tuomet puikiai tinka ir geriausiai tarnauja Beepunkt.lt vasarines padangos R18, R19, R20 ar mažesnio diametro. Taip pat kaip ir bet kurioje kitoje srityje, vyrauja automobilių mados, tad kai kurie vairuotojai nori modifikuoti savo automobilio išvaizdą, pasikeisdami ratlankius į didesnius, tuomet reikalingos ir didesnio diametro Beepunkt.lt padangos vasarai, tačiau žemesnio profilio.

Dauguma automobilių gamintojų nurodo padangų ribas, iki kokio diametro vasarines padangas galima montuoti. Tačiau reikia nepamiršti, kad nepaisant rekomendacijų, jūs patys rizikuojate prarasti automobilio saugumą, stabilumą vardan įspūdingesnės išvaizdos. Be to, važinėjant su netinkamo dydžio padangomis, gali būti iškraipyti duomenys skydelyje, dėl to galima pakenkti ir negrįžtamai sugadinti ne tik automobilio važiuoklę, bet ir jo valdymo mechanizmus, teigia Beepunkt.lt specialistai. Tad visi ekspertai pataria, sekti gamintojų nurodymais ir nerizikuoti savo bei savo keleivių gyvybe. Kitas ne ką mažiau svarbus dalykas, kad jūs tampate grėsme ir kitiems eismo dalyviams. 

Naudinga pasidomėti:

Padangos miesto automobiliams

Kompaktiškiems miesto automobiliams, kurie nėra tokie galingi, tai pilnai pakanka ir R14, R15, R16, R17, R18 ar kitų parametrų padangų modelių. Žinoma, galima rinktis ir žemesnio profilio sportines padangas, tačiau viskas priklauso nuo to, kiek jūs esate numatę išleisti padangoms, nes skiriasi jų kaina. 

Internetinėje parduotuvėje Beepunkt.lt rasite gausų įvairių diametrų padangų pasirinkimą, prieinamomis kainomis. Čia siūlomos tiek vasarinės padangos, tiek ir žieminės ar universalios padangos, pačių įvairiausių markių ir klasių automobiliams. Taip pat galite rasti ir kitų reikalingų aksesuarų.  

About the author