reklamos gamyba

Reklama ant automobilių

Reklama ant automobilių. Norite visuomenei pranešti apie savo vykdomą veiklą? Nežinote, kuri reklamos priemonė padėtų pasiekti, kuo didesnę tikslinę auditoriją? Tikriausiai vienos “geriausios” priemonės nėra, svarbi – visuma. Šiuo metu norint būti matomiems reikia pasitelkti visas reklamos skleidimo priemones: socialinius tinklus, lauko reklamą, vidaus reklamą ir, žinoma,  reklamą ant automobilio. Klausiate, kuris iš šių būdų reikalauja mažiausiai investicijų, tačiau sukuria didžiulę vertę? Sakytume, kad reklama ant automobilio. Todėl pakalbėsime apie šią reklamos priemonę plačiau.

Reklama ant automobilių

reklama ant automobilių

Reklamos ant automobilio privalumai tokie, kad ši reklama pasiekia didelę žmonių auditoriją. Tokiu būdu yra sukuriamas patrauklus reklamuojamos įmonės prekinio ženklo įvaizdis. Tiesa ta, kad žmonės nemažą laiko dalį praleidžia važiuodami automobiliu į darbą, iš darbo ir tikrai ne paslaptis, kad nemažai laiko tenka praleisti automobilių spūstyse. Šios spūstys yra puikus būdas Jūsų verslo reklamai! Ir ką tuo metu žmonės veikia? Jų dėmesį patraukia būtent reklama ant priekyje esančio automobilio galinio stiklo. Puiku tai, kad laiko trukmė stebint šią reklamą yra išties ilga! Vėliau žmonės atpažįsta matytą reklamą įvairiuose stenduose, socialiniuose tinkluose ir tikėtina, kad prireikus Jūsų tipo paslaugos – apsilankys būtent Jūsų verslo puslapyje ar fizinėje parduotuvė. Taip tiesiog veikia žmonių pasąmonė.  Štai, kodėl verta išnaudoti šią galimybę ir pasirūpinti, kad būtent Jūsų verslo prekinis ženklas, ar kontaktinė informacija būtų matoma šiuo būdu. 

Naudinga pasidomėti:

Reklama ant transporto – ne tik efektyvi, bet ir mažai išlaidų reikalaujanti reklamos priemonė!

reklamos gamyba

Lipdukų klijavimas ant automobilio  praktiškai yra mažiausiai investicijų reikalaujantis vizualinės reklamos būdas. Atsižvelgus į reklamos ilgaamžiškumą reklamai ant automobilio yra suteikiama iki 3 metų garantinis laikotarpis. Tai reiškia, kad investicija į šią reklamos priemonę būtų vienkartinė, o toliau galėtumėte džiaugtis tik padidėjusiais pardavimais ir prekinio ženklo žinomumu. Jei norite, kad nuėmus reklamos lipdukus ant jūsų automobilio fasado neliktų jokių pažeidimų, rekomenduojame kreiptis pas patikimus reklamos gamybos specialistus Reklamoskepejai.lt.

Tinkamas plėvelės ploteriavimas ir  klijavimas ant automobilio 

Tikriausiai svarstote, kaip taisyklingai apipavidalinti automobilį? Variantų yra nemažai. Tai priklauso nuo Jūsų prekinio ženklo, logotipo. Dažnai klientai nori, kad jų kontaktinė informacija (telefono numeris ir internetinės svetainės adresas) būtų matomi užpakalinėje automobilio dalyje, o prie kontaktinės informacijos išties puikiai dera ir įmonės logotipas. Tuomet automobilio šonus galima apklijuoti plėvele su Jūsų prekiniu ženklu. Ir tai tik vienas variantas. Svarbu prieš procesą su gamybos specialistais nuodugniai išsiaiškinti , kokios tiksliai reklamos norėtumėte ir nebijoti klausti patarimo. Tik operatyvus bendradarbiavimas gali atnešti pačius geriausius rezultatus. Nepamirškite, reklama turi būti ne tik graži, bet ir efektyvi. Pagalvokite, ką norėtumėte šia reklama pasiekti. 

Turite papildomų klausimų dėl reklamos ant automobilio? Kviečiame susisiekti su MB “Reklamos kepėjais”. Būkite matomi ir reprezentuokite savo prekinį ženklą tinkamai!

Kadangi kūryba – vienas pagrindinių aspektų reklamos gamyboje, rekomenduojama susisiekti su profesionaliais ir savo darbą išmanančiais Reklamoskepejai.lt specialistais. Naudinga susipažinti ir su dar vienu reklamos sprendimu, pagamintų pilonų naudojimu verslui.

Susisiekite su mumis

Telefono numeriai

El. pašto adresai

Darbo laikas

  • Pirmadienis – Penktadienis: 08:00 – 17:00
  • Šeštadienis – Sekmadienis: uždaryta.

Straipsniu talpinimas

About the author