reklamos gamybos planavimas

Pasirinkite ir sutaupysite – LED reklama

Pasirinkite ir sutaupysite. Šviečianti reklama neretai mėgstama vartotojų dėl savo ryškumo, išskirtinumo. Dažnai šį gamybos būdą renkasi verslininkai, kurie nori estetiškos ir ekonomiškos reklamos. Tačiau kaip reaguotumėte, jei pasakytume, jog  naudodamiesi led reklama galite sutaupyti daugiau lėšų? Taip, išgirdote teisingai, jeigu Jūsų reklama pagaminta iš kompaktiškų fluorescencinių lempučių pakeitus jas į šviesos diodus – sutaupytumėte dar daugiau! Šis reklamos būdas turi ypatingai daug privalumų lyginant su kitomis šviečiančiomis reklamomis. Ir šiandien norime su Jumis pasidalinti led reklamos privalumais, kurie leis Jums sutaupyti.

Pasirinkite ir sutaupysite

pasirinkite ir sutaupysite

Kas yra LED?

Led (kitaip šviesos diodas) – tai šviesai skleisti pritaikyti diodai. Led modulį galėtume apibūdinti kaip elektrinį komponentą, kuris veikia viena kryptimi ir  elektros energiją paverčia šviesa. Led modulių turime įvairiausių dydžių, stiprumų, spalvų, juos labai paprasta iškirpti ir montuoti prie įvairių profilių. Štai kodėl šis šviesos šaltinis tapo toks populiarus tarp reklamos gamybos specialistų. Verta paminėti, kad  su led gaunate ir ypač efektyvų apšvietimą, nes proceso metu šviesos diodai beveik nepraranda energijos šilumos pavidalu išspinduliuojant ją į aplinką, ką daro kitos lemputės.

Naudinga pasidomėti:

Su led reklama ženkliai mažesnės sąskaitos už sunaudotą elektros energiją

Kaip žinia, led reklama kainuoja ženkliai mažiau lyginant su kitomis šviečiančiomis reklamomis. Kodėl? Tyrimai rodo, jog pakeitus fluorescencines lemputes į led modulius elektros sąnaudos gali sumažėti iki 60 %, o jei lyginant kaitrinių lempučių ekonomiškumą su led, tai pakeitus šias standartines lemputes galite sutaupyti net ir iki 90 %! Argi ne puiku? Led lemputės yra ypač taupios ir sunaudoja ypač mažai elektros energijos, o taip pat apšviečia daug geriau nei įprastos lemputės. Taigi, tai dviguba nauda kiekvienam verslui. Tik įsigiję led reklamą suvoksite, jog ji ne tik puikiai atrodo, išsiskiria naktį savo ryškia šviesa, bet Jus džiugins ir sunaudotais mažesniais energijos resursais.

Led reklama pasižymi ilgu tarnavimo laikotarpiu

Led moduliai turi daug ilgesnį tarnavimo laiką lyginant su kitomis lemputėmis. Šviesos diodų tarnavimo laikas siekia iki 50 000 valandų! Tai yra daug ilgesnis veikimo laikotarpis nei kompaktiškų kaitrinių lempučių, kurių veikimo laikas siekia tik 1 000 valandų, ar fluorescencinių lempų, kurių tarnavimo laikas – apie 6000 valandų.  Taip yra todėl, kad led moduliai beveik 85% elektros energijos sunaudoja būtent šviesos skleidimui, likę elektros energijos procentai pavirsta šiluma, kai tuo tarpu tradicinės lemputės 20% – 25% skiria šviesai, likusi 75% – 80% energija prarandama šilumos pavidalu. Kadangi led technologija vis tobulinama ir siekiama ją padaryti vis efektyvesnę ir ekonomiškesnę, todėl rekomenduojame naudotis pažangiausiomis technologijomis ir rinktis led modulius savo reklamos gaminiams.

Daug ryškesnė už kitas reklamas

Be ekonomiškumo ir ilgaamžiškumo ši reklama turi dar keletą privalumų, kurie padeda sutaupyti. Vienas jų – reklama pagaminta iš led diodų yra kur kas ryškesnė už kitas. Tai reiškia, kad gaminant tokio pobūdžio reklamą norint pasiekti tam tikrą ryškumo lygį su led technologija sunaudosite daug mažiau medžiagų ir resursų nei rinkdamiesi kitus standartinius šviesos šaltinius. 

Taigi, įvertinus visus aspektus galime teigti, jog pasirinkus led reklamą Jūs tikrai sutaupysite, o rezultatas džiugins ilgą laiką. Tik svarbu pasirinkti tinkamus reklamos gamybos specialistus, kurie padės įgyvendinti Jūsų lūkesčius ir poreikius. 

Susisiekite su mumis

Telefono numeriai

El. pašto adresai

Darbo laikas

  • Pirmadienis – Penktadienis: 08:00 – 17:00
  • Šeštadienis – Sekmadienis: uždaryta.

About the author